Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Кен Робинсон - Новый взгляд на систему образования

Русский перевод и озвучка (студия Airstrike). Оригинал - http://www.youtube.com/watch?v=zDZFcDGpL4U

Views: 100

Comment

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

Comment by Дубовой Юрій Петрович on October 18, 2013 at 6:34am
Мотиви - це напрямок руху до мети. Від мотивів залежить підтримка, заступництво. ( 3Цар.10 :1 -13; Деян.5 :1 -6)
Навчатися тому що без диплома важче знайти роботу, ніж з дипломом - у цьому є частка істини, але це поганий мотив, заснований на страхах, що спирається на випадковості, на теорію ймовірності. У цілому, всякі мотиви, засновані на страхах, потрібно міняти на мотиви, засновані на інтересі, тобто на тому факті, що дана інформація ( захід ) сприяє досягненню мети учня, або викладача .
Вчитися тому що з якісними знаннями краще зможеш реалізувати свої здібності - це хороший мотив.
Вчитися щоб заробити більше грошей - це розумний мотив, але вчитися щоб більше принести суспільству користі - це кращий мотив, який не залишиться без прибутку, тому що немає праці без прибутку. Прибуток залежить від Бога, а якість праці - від знань, від нас.

Всякий, хто нав'язує учасникам навчального процесу шкідливі, або погані мотиви - відводить співгромадян з -під заступництва Бога, штовхає їх в проблеми, на гіршу дорогу до мети.
Comment by Дубовой Юрій Петрович on October 17, 2013 at 9:55pm

 Как видим, и в США не всё хорошо в системе образования, потому нет большой пользы от копирования заведомо проблемной модели. Хотя применить лучшие идеи из применяемых внутри проблемной модели - весьма полезно. 

 Это странное явление, когда применяется то, что явно вредит обществу, и упорно игнорируется полезное. Это какое-то самобичевание; узаконенное злодейство. Пора говорить это всякому стороннику старого, противнику лучшего.  Нужно говорить, что всякое препятствование гражданину в получении знаний вредит всему обществу, чья мощь зависима от количества и качества знаний сограждан. Это может звучит жёстко, но результаты применения вредоносных моделей, целей, принципов и отношений причиняют гражданам гораздо больше зла и боли, чем если обидеть истиной препятствующего лучшему, тому, что исходит от Бога.
я не говорю о сражении с людьми, сторонниками привычного, но с ихним заблуждением, их же самих нужно привлечь на сторону лучшего.

https://www.facebook.com/novaosvita 

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service