Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

В Україні завершено зовнішнє оцінювання-2010.

За результатами зовнішнього оцінювання з української мови та літератури, історії України, математики, іноземних мов, біології, географії визначені абітурієнти, що отримали 200 балів із двох та трьох предметів. Таких є 52 особи.Із трьох предметів 200 балів отримали по одному випускнику закладів освіти, що розташовані у місті Києві, Львівській та Донецькій областях.
Одним із нововведень цьогорічного тестування було проведення з деяких предметів додаткових сесій. Що цікаво, участь у цих сесіях взяла приблизно така ж кількість осіб як і в основних.

Цього року, також, чимало нарікань викликали тести з іноземних мов, можливо саме через їхню недосконалість мовою чемпіонів світу з футболу на 200 балів володіє лише 1 абітурієнт. А ось тестування з Української мови та літератури проходило аж в три сесії. За його результатами на 200 балів розбираються в предметі понад 200 абітурієнтів. На початку серпня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде розміщено Офіційний звіт про проведення зовнішнього оцінювання. Завантажити завдання ЗНО 2010 з усіх предметів та відповіді на них можна тут.

Нагадаємо, що минулорічне ЗНО за результатами опитування учасників нашого сайту ввійшло до трійки найважливіших наукових та освітніх подій року.

А на завершення пропонуємо Вам невеличку підбірку кумедних фраз із цьогорічних робіт. Отже під час тестування з української мови одним із завдань було написати твір. Його тема цьогоріч звучала так: Довести або спростувати думку: «Поразка - це наука. Ніяка перемога так не вчить...»
„Если б поразка была наука, то все на світі стали б науковими.”
„Приклад з літератури ніяк не можу навести, так як з десятого класу не тримав книжки в руках.”
„Поразка - це не наука. Це то, що стоїть у кожного чоловіка при подоланні перешкод.”
„Поразка - це не страшно, це тільки початок чогось феєричного.”
„Якщо тобі показали свою поразку і ти її злякався, покажи йому свою може твоя страшніша.”

Більше приколів читайте на сторінці Українського слова.

Views: 630

Comment

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service