Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Шановні колеги,
Рік тому світ уперше побачив сторінку www.uascientist.ning.com.
З того часу нашими досягненнями стали:
• Понад 400 учасників;
• Cпеціальний приз Intel-Україна на конкурсі „Новітній інтелект України-2009”
• Google PageRank 4
• Понад 5000 унікальних відвідувачів з 53 країн світу.
• USW одна із найбільших українських мереж на платформі Ning
• Оновлений дизайн
• 4те місце у фіналі UAWebstar в номінації "Соціальна мережа"

За час нашої роботи ми отримали багато схвальних (і не лише) відгуків, але найбільшим подарунком відзначилася Дніпропетровська державна фінансової академія, на форумі якої нещодавно з’явилося повідомлення:

Отдел международных связей обращается к аспирантам, преподавателям академии с просьбой зарегистрироваться и принимать участие согласно
«Плану мероприятий по расширению участия академии
в выполнении международных научных, учебных программ и проектов»
в следующих научных сетях:
1. Ukrainian Scientists Worldwide (Українські науковці у світі)
http://uascientist.ning.com/

2.Українська Наукова Інтернет-Спільнота


:)

Найближчим часом ми плануємо ряд нових проектів:

• Інтерактивна база даних грантів та конкурсів для науковців,
• Нові опитування;
• Нові партнерські програми.
• Спеціальний сервіс з організації конференцій та семінарів.
• Більше корисної та цікавої інформації в нашій мережі!

Ми дякуємо всім Вам, за те, що ви повірили в наш проект. Впевнені, що спільними зусиллями ми втілимо гасло „Smart means successful!“ в життя!
На все краще і успіхів в наукових звершеннях!

З повагою,
Команда USW.

Views: 67

Comment

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

Comment by Павло Сацький on June 12, 2009 at 6:04pm
До пані Ільченко Наталі. Дарма Ви записуєте абсолютну більшість людей в "середнячки". Геній то від genus (від лат. рід), що від початку мало значення як народжений богами-прородителями. Таких і справід не багато. Але рівень інтелекту не однаковий у всіх. Більш того, кожна людина має свій, осібний, рівень інтелекту. А от реалізувати його бажає не кожен. Абсолютну більшість людей в науці й освіті влаштовує просто тихенько пересидіти життя, пишаючись своїм статусом "дуже розумного" у колі "побратимів по кухлю". Тому напрошується аналогія із висловом "слід роз"єднатися перш як об"єднатися" така: "слід "середнячкові" вказати який він гній перш як вказувати шлях до зірок". Тоді хто бажає долати шлях до зірок-буде долати, хто не бажає-залишиться гноєм, підвищуватиме родячість грунту на котрому можуть і генії прорости.
Comment by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій) on June 11, 2009 at 2:35pm
Колеги, Взагалі проблема активного "середнього класу" (не плутати із сірою масою) в Украінській науці стоїть дуже гостро. Але власне на те і середній клас - щоб відображати основні недоліки які типові для науки: профанація, корумпованість, опортунізм, тощо. ось тому треба намагатися формувати його. як писав один поет "Лиш народ, козаче, вождь веде, а отару, поведе й баран".

До пані Тетяни Нанаєвої: Слушні зауваження, нам справді хотілосяб перейти від вирішення лише інформаційних (все таки те що в середньому у нас переглядають 3 сторінки протягом 5 хв - свідчить що ресурс не лише відвідують, але читають), та комунікаційних проблем (при 400 учасниках активність дописувачів доволі висока) до вирішення проблем більш прикладних. Але для ІТ проектів потрібно значно більше енергій щоб матеріалізуватися (m=E/c2, як казав Einshtein), ніж для прикладних проектів щоб віртуалізуватися.

Щиро дякуємо за привітання!
Бережіть науку в собі і себе в науці!
Comment by Павло Сацький on June 10, 2009 at 10:23pm
Щодо проблем науковців, то їх ніколи не було навіть спроб вирішити. Вони усіх в Україні до сих пір влаштовували і влаштовують. Думаю, що влаштовуватимуть іще не одне десятиліття. Чому? А тому, що українська наука і освіта є законсервованою, ворожою до будь-яких інновацій, спрямованою на репродукування своєї захланності й потворності. Її функцією протягом десятиліть було освячувати "мудрі" рішення жопомордих вождів і та функція її влаштовувала. Основним для того, аби стати науковцем чи педагогом вищої сколи було не наукові досягнення, а добра характеристика в потрібному місці. Таку характеристику ніколи не дали ні Стусу, ні Джордано Бруно, ні Ейнштейну, ні будь-кому мислячому інакше як усі, мало чого намислить, а тоді відповідай. Отак і склали кадри наки і освіти "середнячки", джентельмени у пошуках тихого життя. Вони самі чистили і продовжують чистити свої ряди від усіх, хто не вкладається у їх стандартні параметри. Нащо конкуренти? Ті "середнячки" жополизанням досягли тихого життя. Але на жополизах пан завжди економить у разі скрути. Тому й гідного життя науковці позбавлені. Серед них же жополизів абсолютна більшість. Боротися! А навіщо? Пан може запросто позбутися будь-якого "середнячка", замінити його на іншого, цілком безболісно. А воно ж окрім як лизати нічого і не вміє. Тому на єдання сил всіх науковців заради змін сподіватися не варто. Сумно!
Аби вступ до вітання не був надто сумним, скажу, що зміни можливі коли кожен, хто замість споглядання серіалів, сьорбання пива й обслідування навколишніх генделиків пише статтю, знаходиться у творчому пошуку тощо зробить хоча би малий крок до змін на своїй ділянці усе може змінюватися!
Мої вітання!!!
Comment by Oleksandr Foyevtsov on June 5, 2009 at 1:17pm
Вітання в першу чергу! Ми можемо єднатись, якщо є навколо чого. Ця мережа якраз і є чимось таким, навколо чого можна єднатись. Розвиваймось і надалі, а з побажань будуть розвиток соціальних проектів, що б розв*язували хоч би маленькі проблеми маленького українця. Шануймось
Comment by Yaromyr Babsky on June 5, 2009 at 11:36am
Biтатння. Ви молодцi.
Comment by Sergij on June 5, 2009 at 10:22am
Вітаю!
Розвивайтесь і надалі такими темпами!
Comment by Natalia Ishyna (Наталя Ішина) on June 5, 2009 at 9:53am
Гарна пропозиція. Це, звісно, так - українські вчені вміють творити, і зуміють втілити в життя гасло „Smart means successful!“, якщо їх обєднати в одну силу. USW робить свою справу, розвиває українську науку. Дякуємо Вам за це!
P.S. Германісти приєднуйтесь! :))
Comment by Tatiana Nanaieva on June 5, 2009 at 9:07am
У мене пропозиція. Визначитись із проблемами (науковими, соціальними, економічними тощо), які потребують негайного вирішення в Україні, і спробувати колегіально запропонувати вихід із цих проблем.. Українські науковці разом - сила силенна :) Запитання: чи було вирішено бодай одну проблему спільними зусиллями USW за минулий рік?
Comment by Андрій on June 5, 2009 at 8:34am
Мої поздоровлення авторам проекту, а на рахунок побажань: то хотілося б більше уваги до прикладної науки ;)

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service