Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Новина тижня: Мережа USW виступила організатором зустрічі молодих науковців в Одесі

18 вересня у Воронцовському палаці міста Одеси відбувалася зустріч молодих науковців та винахідників міста. Організаторами заходу виступили мережа "Українські науковці у світі", Одеська молодіжна рада, молодіжна газета "А5".
Захід проводився з нагоди Дня винахідника (16 вересня).

У зустрічі взяли участь представники студентських наукових товариств та молоді вчені одеських вузів, представники молодіжних організацій, які займаються розвитком науки, учасники та переможці конкурсу "Новітній інтелект". У заході взяли активну участь і представники нашої мережі - Мажарова Наталя та Ворожейкін Олексій.

В ході зустрічі були обговорені механізми сприяння молодіжній науці, налагодження співпраці між студентськими науковими товариствами, а також методи популяризації наукової діяльності серед одеської молоді.

У результаті була створена ініціативна група із учасників зустрічі, що погодилися допомагати школярам у написанні робіт в рамках Малої академії наук (МАН). А також визначені представники від кожного СНТ, що відповідатимуть за наповнення спільного календаря наукових подій. Наявність такого ресурсу дозволить бажаючим ознайомитись із запланованими семінарами, конференціями та іншими науковими заходами у сфері його інтересів.

Загалом досягнуто домовленості, що ця зустріч стане початком співпраці молодіжних організацій задля підтримки наукової діяльності школярів та студентів і вже наступну зустріч буде присвячено затвердженню детальної програми подальших спільних дій.

Views: 421

Comment

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service