Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Новина тижня: Кар`єрні поради від Science Careers

Шановні колеги, нещодавно проект Science Careers, від видавців відомого наукового журналу Science, опублікував чудову збірку порад "Running your lab" у якій подано цінні поради молодим науковцям що починають організацію власного наукового напрямку чи окремої лабораторії. Звичайно наведені поради не пристосовані до українських реалій і місять чимало речей, які в нас реалізувати покищо неможливо.Проте вони дають дуже добре уявлення про організацію наукової роботи закордоном. Які проблеми та труднощі виникають у молодих науковців тощо... Крім того, на нашу думку, вона містить чимало цікавих і корисних ідей які можуть бути впроваджені в Україні.

Іншим цікавим матеріалом із яким ми б хотіли вас ознайомити є стаття Social Networking Grows Up від Lucas Laursen про роль і користь наукових соціальних мереж.
"Social networking sites for scientists offer "a way of making you feel like you're part of a community and [the opportunity] to link to other people who have similar interests."

Ми вітаємо всіх хто брав участь у вступній кампанії із її завершенням. Абітурієнтам бажаємо успішного навчання в університетах. Сподіваємося, що гасло нашої мережі "Smart means successfull!" ("Розумний означає успішний!") стане надійним дороговказом у вашому професійному рості.
А викладачам - розумних і активних студентів!

Views: 169

Comment

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service