Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

April 2009 Blog Posts (5)

Google запустив нові сервіси

Розробники називають новий інструмент для пошуку новин "візуальною картою всього того, що відбувається в світі".Компанія Google представила одразу два нових інструменти для пошуку новин і зображень: Google News Timeline і Google Similar Images.

Як і всі проекти, що розробляються в рамках програми Google Labs, вони поки що перебувають на стадії тестування. Але вже зараз будь-який охочий може їх випробувати у дії.

Новий інструмент для пошуку зображень Similar Images дозволяє… Continue

Added by Marta on April 22, 2009 at 2:21pm — No Comments

На новому сервісі ЮНЕСКО будуть доступні рукописи, рідкісні фотографії та книги з бібліотек всього світу.

ЮНЕСКО відкрило Всесвітню цифрову бібліотеку, яка забезпечуватиме доступ користувачів до унікальних творів культури і архівів всього світу.

На сайті бібліотеки - www.wdl.org/en - можна буде ознайомитися з рукописами, картами, рідкісними книгами, фільмами, звукозаписами, друкарськими матеріалами і фотографіями. Її фонди будуть відкриті для вільного і безкоштовного доступу, повідомляє офіційний сайт ЮНЕСКО.

Зокрема, на сервісі будуть доступні арабські наукові, ранні фотографії… Continue

Added by Marta on April 22, 2009 at 2:20pm — 1 Comment

Новина тижня: "Українські науковці у світі" стали фіналістами конкурсу "Новітній інтелект України"

Проект "Мережева ініціатива "Українські науковці у світі" як ефективний засіб подолання кризових тенденцій української науки" став фіналістом IІI Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» у категорії "Соціальний проект".11 квітня 2009 року в приміщенні столичного Українського Дому пройшов Національний молодіжний форум «Новітній інтелект України», що став завершальною частиною конкурсу. В рамках форуму пройшло нагородження переможців. Детальніше читайте на… Continue

Added by Бондарук Олена on April 22, 2009 at 10:30am — 4 Comments

TeX та українські науковці

Вітаю Всіх!

У мене коротке, але актуальне запитання.

Яке програмне забезпечення використовують українські науковці для підготовки до публікації своїх досліджень, статей та іншого?Чому мене це цікавить, скажу відверто. Хочу тут створити спільноту та серію статей про публікацію статей у ВПЗ (Вільному Програмному Забезпеченні).

Чи є тут люди які знають та використовують LaTeX (та інші TeX). Можливо було б викласти кожному свої рецепти підготовки матеріалу.… Continue

Added by Федір Гонца on April 5, 2009 at 2:42pm — 19 Comments

Новина тижня: Українсько-Французька наукова співпраця

За університетське та наукове співробітництво між країнами відповідає аташе, який працює як у Посольстві Франції, так і у Французько-українському центрі університетського та наукового співробітництва (CFUCUS), що знаходиться у Київському національному університет імені Тараса Шевченка.1. Стан французько-українського співробітництваa. Університетське співробітництвоМіж вищими навчальними закладами Франції та України було підписано понад 50 угод… Continue

Added by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій) on April 5, 2009 at 2:00am — 1 Comment

Monthly Archives

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service