Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Василь Ігнатюк
  • Male
  • Львів
  • Ukraine
Share

Василь Ігнатюк's Discussions

Інтерв'ю з академіком НАН України А.Г.Загороднім

Started this discussion. Last reply by Anatoliy Thinker Sep 19, 2016. 2 Replies

Шановні колеги,вашій увазі досить цікаве та змістовне інтерв'ю з акад. НАНУ Анатолієм Глібовичем Загороднім "Найкращі рішення приймаються на засадах здорового глузду та позитивного досвіду"…Continue

Виступ академіка НАН України В.М. Локтєва, який планувався на Гуманітарній сесії «Вибір України: минуле, сучасність і майбутнє», присвяченій 90-річчю академіка НАН України І.Р. Юхновського

Started Sep 12, 2015 0 Replies

Шановні колеги, пропоную вашій увазі (з можливим подальшим обговоренням) текст виступу академіка НАНУ В.М. Локтєва, який планувався на  Гуманітарній сесії «Вибір України: минуле, сучасність і…Continue

 

Василь Ігнатюк's Page

Latest Activity

Василь Ігнатюк replied to Юрій Олексійович Кругляк's discussion Sci-Hub - публичный и массовый доступ к десяткам миллионов научных статей in the group Можливості
"Там на Sci-Hub, до речі, є кнопочка Donate. Тож не забуваємо допомагати Олександрі Елбакян в її благородній справі :-)"
Mar 21
Василь Ігнатюк joined Олена Совин's group
Thumbnail

Можливості

Про можливості для українців в Україні та в закордонні
Mar 21
Василь Ігнатюк commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post Game over...
"В в старі добрі часи почившого в Бозі СРСР у молодих людей було два реальних шляхи кар'єрного росту: і) по партійно-комсомольській лініїї або іі) по закінченні природничого (інженерного) факультету ВУЗу. На щастя, наші реалії дають молоді…"
Nov 27, 2016
Василь Ігнатюк replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Обговорення вимог до вчених звань
"Повністю поділяю Вашу думку. Навіть у старому недосконалому законі кваліфікаційні вимоги, наприклад, для с.н.с. були значно жорсткіші (хоча там і не фігурувала згадка про наукометричні бази). Позитивом нової Постанови можна вважати акцент на…"
Oct 5, 2016
Василь Ігнатюк replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Обговорення вимог до вчених звань
"Очевидно, мова йде про: 1) спільні публікації; 2) наукове стажування за кордоном; 3) участь у спільних проектах; 4) участь у міжнародних конференціях. Якщо з пп.1-2 все зрозуміло, то з іншими немає такої однозначності. Чи достатньо звачайної подяки…"
Oct 5, 2016
Василь Ігнатюк commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post Порівнюємо бюджети національних академій, частку спецфонду та потреби президій
"Що особливо розчулює, це відсоток фінансування президій тих "академій", які виділені червоним кольором:-) А ми звикли вважати, що рідна Президія НАНУ живе не по засобах. Та ж ті 2.5% нервово курять в стороні поруч з 10.8% НАПН або з 57.8%…"
Sep 20, 2016
Anatoliy Thinker replied to Василь Ігнатюк's discussion Інтерв'ю з академіком НАН України А.Г.Загороднім
"За фактом- Ефективність будь-якої наукової організації є однозначною функцією її кадрового забезпечення, зокрема - кадрової політики. А все решта - від лукавого..."
Sep 19, 2016
Василь Ігнатюк replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Уряд затвердив Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступенів доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах). in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Що ж рамкову постанову Кабмін видав. Тепер чекатимемо на хід від МОНу в частині наповнення загальних положень конкретними пунктами. До речі, цікаво, які кваліфікаційні вимоги будуть у МОНівському документі? Тобто який рахунок буде у змаганні…"
Apr 7, 2016
Василь Ігнатюк joined Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s group
Thumbnail

Аспірантура та докторантура в Україні

Все про навчання в aспірантурі та докторантурі: поради, матеріали, оголошенняSee More
Apr 7, 2016
Khalavka Yuriy (Халавка Юрій) replied to Василь Ігнатюк's discussion Інтерв'ю з академіком НАН України А.Г.Загороднім
"Цікаві документи"
Mar 20, 2016
Василь Ігнатюк posted a discussion

Інтерв'ю з академіком НАН України А.Г.Загороднім

Шановні колеги,вашій увазі досить цікаве та змістовне інтерв'ю з акад. НАНУ Анатолієм Глібовичем Загороднім "Найкращі рішення приймаються на засадах здорового глузду та позитивного досвіду"http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/news1/Pages/View.aspx?MessageID=2056у якому йдеться про нову Методику оцінювання ефективності діяльності наукових установ НАН України. "На закуску", у Додатку -- основні положення …See More
Feb 29, 2016
Василь Ігнатюк replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Підбірка актуальних статей про програму Horizon 2020 та участь України у ній
"Як на мене, найважливішими у цій статті є висновки, які робить автор у передостанньому абзаці безвідносно до H2020: "Проте успіх держави обмежуватиметься успіхом лише кількох колективів ентузіастів, якщо ми не наблизимо до європейських наші…"
Jan 24, 2016
Василь Ігнатюк replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Сергій Квіт: «Наукове поле країни стане єдиним»
"Шановний п. Володимире. Кажуть, що песиміст - це добре проінформований оптиміст/реаліст. Ви, напевно, знаєте щось невідоме широкому науковому загалу. Тож поділіться зі всіма :-) А якщо серйозно, то Ви абсолютно праві стосовно всебічного аудиту, але…"
Jan 21, 2016
Василь Ігнатюк replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Галузеві академії наук об"єднають з НАНУ ?
"А кто/що заважав НАНУ реформуватися, змінюватися? Ніхто, по це я вже говорив у своєму попередньому дописі. Про анекдотичну ситуацію, що начебто у Міносвіти дізналися про пропозиції мінфіну, майже постфактум з інтернету - й казати годі! Соромно про…"
Dec 5, 2015
Василь Ігнатюк replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Галузеві академії наук об"єднають з НАНУ ?
"Шановний, а з чого Ви взяли, що "не зовсім зрозумілими є заклики залишити все як є", де Ви почули ці заклики? Мова йде про те, що реформуванням наукової діяльності має займатись вже аж ніяк не мінфін. ОК, структура НАНУ архаїчна,…"
Dec 5, 2015
Василь Ігнатюк replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Галузеві академії наук об"єднають з НАНУ ?
"Також хочеться сподіватись, що "реформування наукової сфери буде узгоджуватися з варіантом, ухваленим Парламентом". Бо є ще інший погляд на цю…"
Dec 3, 2015

Profile Information

Ваша базова освіта (ВНЗ, спеціальність)
вища, МДУ ім. Ломоносова, фізик
Наукові інтереси
нерівноважна статистична фізика
Кваліфікація, науковий ступінь
к.ф.-м.н.
Місце роботи, посада
Інститут фізики конденсованих систем НАНУ, старший науковий співробітник
Володіння мовами
Українська, російська, польська, англійська
Найважливіші публікації
1. V.V.Ignatyuk, I.M.Mryglod, M.V.Tokarchuk. "Collective excitations of a semiquantum 4He: quasihydrodynamic region". Journ. Mol. Liq., v.93, 65 (2001).

2. V.V.Ignatyuk, V.G.Morozov. "Ultrafast dynamics of laser-pulse excited semiconductors: non-markovian quantum kinetic equations with nonequilibrium correlations". Condensed Matter Physics, v.7, 579 (2004).

3. V.V.Ignatyuk. "Kinetic equation approach to the description of quantum surface diffusion: non-Markovian effects versus jump dynamics". Phys.Rev.E., v.80, 041133 (2009).

4. V.V.Ignatyuk. "Coherence, decoherence, and
memory effects in the problems of quantum surface diffusion". Phys.Rev.E., v.84, 021111 (2011).

5. V.V.Ignatyuk. "A temperature behavior of the frustrated translational mode of adsorbate and the nature of the "adsorbate-substrate" interaction". J.Chem.Phys., v.136,184104 (2012).

6. V.V.Ignatyuk. "Reaction-diffusion processes in the``adsorbate-substrate'' system". Eur. Phys. J.: Special Topics, v.216 , 153 (2013).

7. V. V. Ignatyuk and V. G. Morozov. "Enhancement of coherence in qubits due to interaction with the environment". Phys. Rev. A, v. 91, 052102 (2015).

8.V. V. Ignatyuk. "Peculiarities of qubit initial-state preparation by nonselective measurements on an overcomplete basis". Phys. Rev. A, v. 92, 062115 (2015).

Comment Wall

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

  • No comments yet!
 
 
 

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service