Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Sergii Kyrychenko
  • Male
  • Newark, NJ
  • United States
Share

Sergii Kyrychenko's Friends

  • Vitalii Stadnyk
 

Sergii Kyrychenko's Page

Profile Information

Ваша базова освіта (ВНЗ, спеціальність)
Taras Shevchenko Kyiv National University, Human and Animal Physiology
Наукові інтереси
Physiology, Pharmacology, Molecular Biology
Кваліфікація, науковий ступінь
PhD
Місце роботи, посада
UMDNJ-NJMS, Postdoc fellow
Володіння мовами
ukraine, russian, english
Найважливіші публікації
1. Soloviev A., Prudnikov I., Tsyvkin V., Tishkin S., Kyrychenko S., Zelensky S., Ivanova I. (2010) Electrophysiological and contractile evidence of the ability of human mesenchymal stromal cells to correct vascular malfunction in rats after ionizing irradiation. J. of Physiol Sci. 60(2).: 161-72.

2. 3. Soloviev A., Tishkin S., Kyrychenko S. (2009) Quercetin-filled phosphatidylcholine liposomes restore abnormalities in rat thoracic aorta BKCa channel function following non-fatal whole-body ionizing irradiation. Acta Phisiol. Sinica. 61(3).: 201-210.

3. Soloviev A., Tishkin S., Ivanova I., Zelensky S., Dosenko V., Kyrychenko S., Moreland R.S. (2009) Functional and molecular consequences of ionizing irradiation on large conductance Ca2+ activated K+ channels in rat aorta smooth muscle cells. Life Science 84.: 164-171.

Comment Wall (3 comments)

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

At 9:17pm on May 9, 2011, Anatoliy Thinker said…
Witannia! Email:  tolik@lycos.com

regards!

At 9:45am on May 9, 2011, Anatoliy Thinker said…

Вдячний, п. Сергію, за детальний аналіз співпраці у Вашім колективі, - мені й без того було зрозуміло, що Ваша праця там є значна, бо не ставили б Вас у  кінець списку! Щодо алфавітного порядку, то це часто зустрічається, особливо коли авторів є декілька і їх вклад співмірний.  Тоді у жодного з них не виникатиме претензій до списку! З другого боку впорядкування за "вкладом" часто несе з собою проблеми, коли один з авторів вважає, що його вклад є вирішальним, а інші так не вважають... І що тут робити? Ну добре, ще коли є "шеф" і той "знає" хто є хто і впорядкує все на власний розсуд, - а якщо всі більш-менш колеги...

Є на цю тему цікава стаття, ETYKA-07-gut.pdf може у Вас на цю тему виникнуть свої оригінальні  ісвіжі дкмки, то було б цікаво їх продискутувати... На все добре- тисну міцно правицю! А.

At 7:40pm on May 8, 2011, Anatoliy Thinker said…
Вітання п. Сергію! З Вашого списку важливих публікацій важко зробити якийсь висновок про Ваш особистий вклад у досліджувану тематику -Ваше імя є, практично,  завжди  останнє, причому список авторів не є алфавітний... Чи Ваша праця чисто експериментальна? Який сенс у цьому виборі порядку прізвищ?
 
 
 

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service