Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Довгань Богдан Костянтинович
 • Male
 • Львів
 • Ukraine
Share

Довгань Богдан Костянтинович's Friends

 • Gelena
 • Nataliya Rohovyk
 • Mary
 • Іванна
 • Алла
 • Петрик
 • Цыганок Владислав Иванович
 • Катерина Олегівна
 • Inna
 • Жураковська Мар'яна
 • Taras BOKALO
 • Ірина Бойко
 • Ukrajinka Olga
 • Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)
 

Довгань Богдан Костянтинович's Page

Latest Activity

Довгань Богдан Костянтинович replied to Ціж Максим's discussion WikiPhysContest-2016 in the group Physics
"гм, а як знати що краще: об’єднувати статті чи не об’єднувати? Приміром, якщо якийсь учасник написав дві статті. Одна може вартувати золотої медалі, друга бронзової, припустимо. Тоді вже залежить від того, як будуть оцінювати групу…"
Apr 13, 2016
Довгань Богдан Костянтинович replied to Ціж Максим's discussion WikiPhysContest-2016 in the group Physics
"Так, я вже переклав декілька статей з англійської версії вікіпедії. Тільки питання - чи варто їх об’єднати в одну групу, чи ні?"
Apr 13, 2016
Довгань Богдан Костянтинович commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s group Аспірантура та докторантура в Україні
"Яна Пархета  В моєму магістерському дипломі написано Магістр статистики. Викладач. Гадаю, Викладач означає також Вчитель."
Nov 18, 2014
Ярослав replied to Довгань Богдан Костянтинович's discussion Чи є сенс\користь\можливість захищатися\писати кандидатську англійською мовою? in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Скажіть будьласка, а де є прописано, що дисертацію можна писати на англійській мові?"
Feb 7, 2014
Довгань Богдан Костянтинович commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s group Аспірантура та докторантура в Україні
"Яна, можу навести приклад моїх анотацій на одну з моїх статей. Досліджується редукована система замкнутого ланцюжка чотирьохчастинок на прямій із взаємодією найближчих сусідів. Розглянутівластивості потенціалів взаємодії в припущенні, що дана…"
Sep 3, 2013
Довгань Богдан Костянтинович commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post Наука прибирання снігу
"Я колись ще бачив картинку про прибирання снігу чи то у Фінляндії, чи в Норвегії, одним словом, десь у Скандинавії. Там було на картинці прочищена дорога, а навколо неї двометровий сніг."
Mar 25, 2013
Довгань Богдан Костянтинович commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post Наука прибирання снігу
"Олександра, золоті слова :)"
Mar 25, 2013
Довгань Богдан Костянтинович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій 2012 in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"з тими всіма вимогами... може, взагалі не захищатися? чи це все не стосується тих, хто поступав в аспірантуру в 2009 році?"
Dec 28, 2012
Олег replied to Довгань Богдан Костянтинович's discussion Чи є сенс\користь\можливість захищатися\писати кандидатську англійською мовою? in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Як цікаво Ви поділяєте сфери, де патріотизм доречний, а де - ні. Як дисертацію - то українською і у нас, а як статті в українських виданнях, тим самим підтримуючи розвиток і тих інститутів, що їх видають, так ні - біжимо за кордон. Як на мене, то…"
Nov 15, 2012
В.Кобычев replied to Довгань Богдан Костянтинович's discussion Чи є сенс\користь\можливість захищатися\писати кандидатську англійською мовою? in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Есть смысл, если на английском языке написано большинство публикаций, входящих в диссер, чтобы не заморачиваться с их переводом. Кроме того, если саму диссертацию предполагается выложить в сеть (например, в arXiv), чтобы её люди читали, а не…"
Sep 2, 2012
Довгань Богдан Костянтинович replied to Igor Kotsiuba's discussion TOEFL or IELTS? Definitely hard question, if you have no requirement... in the group English Learning
"I haven't passed neither TOEFL nor IELTS, because I have no need of them.Why do you need them?"
Aug 28, 2012
Alexey Boldyriev replied to Довгань Богдан Костянтинович's discussion Чи є сенс\користь\можливість захищатися\писати кандидатську англійською мовою? in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Підтримую."
Aug 19, 2012
Довгань Богдан Костянтинович replied to Довгань Богдан Костянтинович's discussion Чи є сенс\користь\можливість захищатися\писати кандидатську англійською мовою? in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Дякую за всі відповіді. Було дуже цікаво почути Вашу думку."
Aug 18, 2012
Леонід replied to Довгань Богдан Костянтинович's discussion Чи є сенс\користь\можливість захищатися\писати кандидатську англійською мовою? in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Термінологія   мертва якщо вона існує тільки  в словникових резерваціях, вона повинна активно використовуватися і прилюдний захист дисертації є однією із небагатьох  можливостей її використати. А професійність ніколи не заважає…"
Aug 17, 2012
Більчук Євген Юрійович replied to Довгань Богдан Костянтинович's discussion Чи є сенс\користь\можливість захищатися\писати кандидатську англійською мовою? in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Визначитесь - це треба щоб зробити чи наробитися?"
Aug 17, 2012
Наталія Четова replied to Довгань Богдан Костянтинович's discussion Чи є сенс\користь\можливість захищатися\писати кандидатську англійською мовою? in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"Щодо зарубіжних видань - згідна, а от щодо розвитку термінології - на те є спец. термінологічні словники, довідники та й фахівці тою термінологією і без довідників оперують. щодо української мови - то тут, перепрошую, питання не патріотизму, а…"
Aug 17, 2012

Profile Information

Ваша базова освіта (ВНЗ, спеціальність)
ЛНУ ім. І.Франка, фінансова та актуарна математика
Наукові інтереси
всі розділи вищої математики
Кваліфікація, науковий ступінь
магістр статистики, колишній аспірант
Володіння мовами
English, українська

Довгань Богдан Костянтинович's Blog

коледж алгоритмічного програмування

Posted on March 4, 2010 at 4:48pm 0 Comments

Хто знає, або не знає. http://mycollege.org.ua/ - коледж алгоритмічного програмування. Чуваки з нуля замутили свою власну школу. Відповідно, навчають в ній колег, студентів, учнів.

Я хотів з їхньою допомогою зробити щось схоже на тему математики.

Навіть потім про це написати нотатку вкантаґтє.Я планую заснувати коледж математики як філію коледжу алгоритмічного програмування.

На цьому коледжі я хотів би обговорювати такі питання:

-… Continue

Comment Wall (5 comments)

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

At 12:45pm on January 18, 2011, Романишин Ростислав Ігорович said…

так і знав шо я тебе знаю)))

At 12:14am on March 17, 2010, Roma said…
нас навпака вчать як це на практиці застосовувати.
От є наприклд два набора даних. Оціник студентів за соціологію і за історію. І потрібно встановити чи існує залежність між оцінками які стоять там і там. Я якщо вона є то можна сказати що ті студенти які знають соціологію так само добре і знатимуть історію. Це як дуже елементарний приклад.
At 6:53pm on March 14, 2010, Roma said…
ну ми зараз зі статистики вчимо різні коофіцієнти.
Приклад Пірсона, Спірмена, кластерний аналіз, факторний аналіз, що таке дисперсія, коофіцієнт кореляції, коофіцієнт Хі квадрта та інше.
Це потрібно як соціологам так і політологам. Між іншим на Заході будь яка робота з політології обовязково використовує статистичні методи )
Також ми вчимо зараз системологію.
Просто політологія наука яка використовує багато різних методів ))
Так шо таке...
At 2:30pm on March 13, 2010, Roma said…
можна використовувати різні математичні й ІТ методи в політології )). Наприклад та сама статистика, або моделювання.

Та й так загалом цкавлюсь комп'ютерами, електронікою. І взагалі зараз без математики нікуди.
At 1:06pm on March 13, 2010, Roma said…
Навчаюсь в Острозькій академії. місто Острог
 
 
 

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service