Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Бунча Вадим Юрійович
 • Male
 • Київ
 • Ukraine
Share

Бунча Вадим Юрійович's Friends

 • Ярослав Скакун
 • Атаманюк Алла
 • Alexey Boldyriev
 • Ильченко Ксения Александровна
 • Максим Шепель
 • Ірина Самаруха
 • Bogdan
 • Олена Совин
 • Артем Карявка
 • Olga Trubnikova
 • Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)
 

Бунча Вадим Юрійович's Page

Latest Activity

Бунча Вадим Юрійович commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s blog post Зруйнований трикутник знань
"Дуже своєчасно як для мене! Думки "витають" у повітрі)  Дякую!!!"
Jan 20, 2015
Бунча Вадим Юрійович joined Roman's group
Jul 16, 2013
Бунча Вадим Юрійович commented on Alexey Boldyriev's group Популяризація науки в Україні
"Якось я прогулювався на Либідській пл. Києва, там де зараз Океан-плаза. А от за Націнальною Технічною Бібліотекою там нині пустка, місце що поки що не зайняте будівельним парканом.. і я подумав - це ж прекрасне місце. щоб нарешті збудувати хоч щось…"
Feb 13, 2013
Бунча Вадим Юрійович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion В Києві відкрили наукове кафе. Вітаємо наших партнерів з УНК з цим чудовим починанням!
"З огляду на кількість захоплених відгуків і запитів адреси це все більше стає схожим на фарс.. Авторам з http://gazeta.dt.ua - двійка.. А може наука це така просто річ, що постійно потребує пошуку??!"
Feb 5, 2013
Бунча Вадим Юрійович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion В Києві відкрили наукове кафе. Вітаємо наших партнерів з УНК з цим чудовим починанням!
"цитатка из башорга))) узнаю Леру)))"
Feb 5, 2013
Бунча Вадим Юрійович joined Alexey Boldyriev's group
Thumbnail

Популяризація науки в Україні

Cтан наукового знання в Україні абсолютно незадовільний. Суспільство захоплено окультизмом, містицизмом, псевдонаукою. Політичні чвари і нав’язлива реклама витіснили з суспільного життя конструктивну дискусію та аргументовану позицію. Критичне мислення підмінене тотальною недовірою. Сама наука втратила авторитет суспільного інституту, що здатен вирішувати задачі та відповідати на питання. Інтелект та професіоналізм перестали бути соціальними цінностями. При цьому молоді вселяють думку, що…See More
Dec 16, 2012
Бунча Вадим Юрійович replied to Alexey Boldyriev's discussion Вимоги молодих вчених щодо зміни порядку захисту дисертацій in the group Аспірантура та докторантура в Україні
"не логічно вимагати скасувати наказ і вимагати пояснити або уточнити пункти цього ж наказу в одному і тому ж тексті але різними пунктами.."
Nov 29, 2012
Бунча Вадим Юрійович commented on Новина тижня's blog post Про мову. Що прийняла ВР стосовно мови в освіті та науці
"Бреееед))) і повне, вибачте, гівно, якого я вже давно не бачив) Лише 10-й пункт у списку має хоч якусь логіку, хоча з іншого боку тут законом захищається те, що й так було і було б)) А от дещо повеселило: Стаття 21 Громадянам України гарантується…"
Jun 7, 2012
Бунча Вадим Юрійович commented on Vitalii Stadnyk's blog post Львовские ученые заявляют, что нашли микроорганизмы, уничтожающие раковые клетки
"Даа... Журналісти у нас звичайно геніальні, а як же інакше може бути у такій країні). Але ляпи які  вони допускають, коли влазять глибше ніж розуміють і думають що вони це розуміють просто шокують. Тут спілкування журналіста з глядачем…"
Apr 20, 2011
Бунча Вадим Юрійович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Conference list 2011
"а все ж я був не зовсім правий у своїй критиці, адже знайшов і відомі мені заходи у списку... Мабуть просто гуманітарії більш активні...))"
Feb 6, 2011
Бунча Вадим Юрійович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Conference list 2011
"то я ваш сусід з іншого крила корпусу - фак-т біотехнології) я не знаю що заплановано в КПІ на цей рік - точно буде конференція з екології весною і літня школа відповідно влітку) якщо буде цікаво - ось веб сайт наукового товариства, що курує…"
Feb 6, 2011
Бунча Вадим Юрійович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Conference list 2011
"погоджуюсь з вами, слідкую за конференціями вже кілька років і нажаль потрібно констатувати що в Україні та Росії це переважно якість Столипінські читання, вивчення проблем мов національних меншин і племен островів океанії і тп... суцільна…"
Feb 6, 2011
Бунча Вадим Юрійович joined Олена Совин's group
Thumbnail

Можливості

Про можливості для українців в Україні та в закордонні
Dec 17, 2010
Бунча Вадим Юрійович commented on Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s group Аспірантура в Україні
"Круто!! Дякую за шаблон!!"
Nov 1, 2010
Бунча Вадим Юрійович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Як правильно подавати Шампанське - науковий доказ in the group Chemistry
"так багато авторів для досить очевидного висновку))) Ой ці французи))"
Oct 4, 2010
Бунча Вадим Юрійович added a discussion to the group IT
Thumbnail

Олімпіада для системних адміністраторів від Yandex corp.

Компанія Яндекс проводить першу Олімпіаду для системнихадміністраторів - фахівців в області Open Source і Unix. Учасникиолімпіади змагаються в умінні швидко і правильно відповідати на питанняз якими щодня стикаються системні адміністратори Яндекса.Детальна інформація і реєстрація учасників - на сайті http://root.yandex.ru/See More
Sep 23, 2010

Profile Information

Ваша базова освіта (ВНЗ, спеціальність)
НТУУ "КПІ". Магістр з екобіотехнології.
Наукові інтереси
Біохімія, біофізика, генетика, біоенергетика, екобіотехнологія...
Кваліфікація, науковий ступінь
магістр
Місце роботи, посада
студент аспірантури
Володіння мовами
англійська
Найважливіші публікації
1. Бунча В.Ю. Дослідження впливу стресових умов на накопичення ліпідів мікроводоростями, як перспективними організмами в отриманні біодизелю / В.Ю. Бунча, Н.Б. Голуб // Екологія. Людина. Суспільство. : тез. доп. ХІІ міжнар. конф. студентів, аспірантів і молодих учених., (Київ, 13-17 травня, 2009). - К.: НТУУ «КПІ», 2009. – с.23.
2. Бунча В.Ю. Дослідження накопичення ліпідів мікроводоростями, як перспективними організмами в отриманні біодизелю / В.Ю. Бунча // тез. доп. конф. ФБТ, НТУУ «КПІ», 2009.- с.36.
3. Buncha.V. The influence of different stress factors on the metabolism and accumulation of lipids by microalgae for biodiesel production / V. Buncha // The Coins : theses of the 4th internetional conf. of students and young scientists., (Vilnius, April 25 – 30, 2009) – Vilnius,Lithuania, 2009. – p. 44.
4. Бунча В.Ю. Вививчення впливу стресових умов на ліпідний склад мікроводоростей/ В.Ю. Бунча // тез. доп. конф. ФБТ, НТУУ «КПІ», 2010.-с.46.
5. Голуб Н.Б. Застосування водоростей для одержання біодизелю / Н.Б. Голуб, В.Ю. Бунча // Відновлювана енергетика ХХІ ст. : матеріали 10-ї ювілейної міжнародної науково-практичної конференції., (АР Крим, смт. Миколаївка. 14-18 вересня 2009). – Крим, 2009. – С. 350 – 352.
6. Голуб Н.Б. Вплив концентрації лужних металів на вміст ліпідів у мікроводоростях / Н.Б. Голуб, В.Ю. Бунча // Відновлювана енергетика ХХІ ст., матеріали 10-ї ювілейної міжнародної науково-практичної конференції., (АР Крим, смт. Миколаївка. 14-18 вересня 2009). – Крим, 2009. – С. 368 – 370.
7. Buncha.V. Lipid analysis of the biomass of green algae Chlorella vulgaris, grown on the nitrogen deprived media / V. Buncha // Екологія. Людина. Суспільство. : тез. доп. ХІІІ міжнар. конф. студентів, аспірантів і молодих учених., (Київ, 13 – 18 травня 2010) - К.: НТУУ «КПІ», 2010. – с. 313.
8. Голуб Н.Б. Водорості як сировина для одержання біодизельного пального / Н.Б. Голуб, В.Ю. Бунча // Відновлювана енергетика. – 2010. – №2. – С. 79 – 86.

Comment Wall

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

 • No comments yet!
 
 
 

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service