Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Бойко Ігор Володимирович
  • Male
  • Тернопіль, Тернопільська
  • Ukraine
Share

Бойко Ігор Володимирович's Friends

  • Петро Іванюк
  • Більчук Євген Юрійович

Бойко Ігор Володимирович's Groups

Бойко Ігор Володимирович's Discussions

Як кандидату наук знайти роботу за спеціальністю в наш час?

Started this discussion. Last reply by proprietor69 Dec 11, 2015. 3 Replies

Шановні колеги! На створення цієї, надіюсь актуальної для багатьох теми мене підштовхнула складна ситуація, яка склалася в моєму житті після закінчення аспірантури та захисту дисертації. Справа в…Continue

 

Бойко Ігор Володимирович's Page

Latest Activity

proprietor69 replied to Бойко Ігор Володимирович's discussion Як кандидату наук знайти роботу за спеціальністю в наш час?
"Штучні поділи на своїх і не своїх були вигадані у ВНЗ України у звязку постійною ізоляцією. Така ізоляція є результатом прояву домовленостей (що розглядається як суспільна норма завідувачами кафедр :). Для світової спільности поділи на своїх і не…"
Dec 11, 2015
Бойко Ігор Володимирович replied to Бойко Ігор Володимирович's discussion Як кандидату наук знайти роботу за спеціальністю в наш час?
"Дякую вам за рекомендації. Чесно кажучи, ці всі люди з кафедри ніяк не могли вплинути на мій захист, бо я писав кандидатську дисертацію в хорошому університеті, хоча студентом був у іншому. Мабуть дійсно активно почну використовувати вказані вами…"
Feb 11, 2014
Більчук Євген Юрійович replied to Бойко Ігор Володимирович's discussion Як кандидату наук знайти роботу за спеціальністю в наш час?
"Радій, що дали захиститися )) В моделі суспільства "стаціонарний бандит" все буде ... і так ясно. Що робити - йти в світ. Для початку http://www.linkedin.comhttps://www.researchgate.net, http://www.academia.edu Будувати звязки…"
Feb 11, 2014
Бойко Ігор Володимирович posted a discussion

Як кандидату наук знайти роботу за спеціальністю в наш час?

Шановні колеги! На створення цієї, надіюсь актуальної для багатьох теми мене підштовхнула складна ситуація, яка склалася в моєму житті після закінчення аспірантури та захисту дисертації. Справа в тому, що мій захист практично збігся з подіями у освіті, що спричинили збільшення викладацького навантаження. Нажаль скоріш всього ці події спричинили також значні спекуляції . У вузі, який до захисту обіцяв мені працевлаштування, мені пояснили, що про роботу мова і йти не може, оскільки наявна ставка…See More
Feb 11, 2014
Бойко Ігор Володимирович replied to Світлана Благодєтєлєва-Вовк's discussion ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА! Прошу долучитися до обговорення Маніфесту руху науковців та освітян
"Я б додав також, що необхідно законодавчо унеможливити те, щоб згадані вами псевдонаукоці могли працювати у невідповідних їх спеціальностям установах. Останнім часом склалося враження, що це патологічна закономірність. Можу до речі привести приклад…"
Jan 23, 2014
Бойко Ігор Володимирович replied to Світлана Благодєтєлєва-Вовк's discussion ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА! Прошу долучитися до обговорення Маніфесту руху науковців та освітян
"Погоджусь з вами. Хочу висловити думку в продовження ідеї "Біда як пироги почнуть пекти чоботарі, а чоботи робити пекарі." Вважаю, що саме гірше в тому, що будь-яка модернізація, в тому числі й у освіті та науці є неможливою без…"
Jan 20, 2014
Бойко Ігор Володимирович replied to Світлана Благодєтєлєва-Вовк's discussion ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА! Прошу долучитися до обговорення Маніфесту руху науковців та освітян
"Дуже хороша ідея звісно. Тільки би от нас почув хоч хтось :("
Jan 19, 2014
Бойко Ігор Володимирович replied to GangnamStyle's discussion Що робити, якщо в 40 років знадобиться ступінь кандидата наук ?
"Чому ви так переймаєтеся кандидатською дисертацією? Це треба насамперед людям, які займаються наукою або ж працюють у порядних і признаних вишах та наукових установах. В Україні у значній частині вишів, навіть національних можна пропрацювати ціле…"
Jan 18, 2014
Бойко Ігор Володимирович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Як з петеушника зробили науковця?
"В мене чогось от виникнула думка, що таких "докторів Пі" в Україні можна назбирати кілька тисяч, інша справа, що не всі з них досягли таких висот як Слюсарчук."
Jan 18, 2014
Бойко Ігор Володимирович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Затверджено обов"язки та вимоги до працівників навчальних закладів всіх рівнів
"Все це дуже сумно. Саме гірше, що існують ВУЗи де такі "працівники" можуть працювати вічно в постійному захисті від конкуренції на їхні посади."
Dec 12, 2013
Бойко Ігор Володимирович replied to Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s discussion Затверджено обов"язки та вимоги до працівників навчальних закладів всіх рівнів
"Цікаво от би взнати, чи згідно цих вимог може кафедра готувати магістрів за спеціальністю наприклад Фізика, якщо на кафедрі немає доктора наук і відповідно професора, а 90% кадрів кафедри мають спеціальність Матеріалознавство."
Dec 12, 2013
Бойко Ігор Володимирович replied to Юлія Шутяк's discussion Торгівля дисертаціями в Інтернет
"Мені особисто здається, що краще просто виставити свою дисертацію у вільний доступ. І чим більше науковців так робитиме, тим тим менше буде змога таких сайтів заробляти на вашій інтелектуальній власності."
Dec 11, 2013
Бойко Ігор Володимирович joined Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s group
Thumbnail

Аспірантура та докторантура в Україні

Все про навчання в aспірантурі та докторантурі: поради, матеріали, оголошенняSee More
Dec 11, 2013
Бойко Ігор Володимирович joined Khalavka Yuriy (Халавка Юрій)'s group
Thumbnail

Nano

For people who are interested in nanotechnology
Dec 11, 2013
Бойко Ігор Володимирович is now a member of Ukrainian Scientists Worldwide
Dec 11, 2013

Profile Information

Ваша базова освіта (ВНЗ, спеціальність)
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Фізика
Наукові інтереси
квантова теорія твердого тіла, фізика наносистем
Кваліфікація, науковий ступінь
кандидат фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.02-Теоретична фізика, викладач фізики
Володіння мовами
українська, російська, польська - вільно, англійська, німецька - добре
Найважливіші публікації
1. Ju .O. Seti, M. V. Tkach, I. V. Boyko // JOAM. – 2012. – V. 14. – № 3-4. – P. 393-400.
2. Н.В. Ткач, Ю.А. Сети, В.А. Матиек, И.В. Бойко // ФТП. – 2012. – Т. 46. – В.10. – C. 1327-1332.
3. М.В. Ткач, Ю.О. Сеті, І.В. Бойко // УФЖ. – 2012. – Т. 57. – № 8. – C. 852-862.
4. Ткач М.В.,Сеті Ю.О., Матієк В.О., Бойко І.В. // ЖФД. – 2012. – Т. 16. – № 4. – C. 4701: 1-7.
5. Н.В. Ткач, И.В. Бойко, Ю.А. Сети, Г.Г. Зегря // Письма в ЖТФ. – 2013. – Т. 39. – № 11. – C. 52-62.
6. М.V.Тkach, Ju.О.Seti, I.V.Boyko, О.М.Voitsekhivska // Condensed Matter Physics. – 2013.– V. 16. – № 3. – P. 33701: 1-10.
7. Г.Г. Зегря, Н.В. Ткач, И.В. Бойко, Ю.А. Сети, // ФТТ. – 2013. – Т. 55. – № 10. – C. 2067-2073.
8. М.V.Тkach, Ju.О.Seti, I.V.Boyko, О.М.Voitsekhivska // Romanian Reports in Physics. – 2013.– V. 65. – № 4. – P. 1443-1453.

Comment Wall

You need to be a member of Ukrainian Scientists Worldwide to add comments!

Join Ukrainian Scientists Worldwide

  • No comments yet!
 
 
 

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service