Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Засідання Президії Академії наук вищої школи України

У Президії Академії 

Під головуванням Президента АН вищої школи України О.Г.Наконечного відбулося чергове засідання Президії Академії.

Науковий звіт Відділення соціології і права представив академік-секретар цього відділення М.П.Недюха. Кількісний склад відділення нараховує сьогодні 20 академіків. Серед них – ректор Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка Л.В.Губерський та ректор Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна В.С.Бакіров, двоє директорів наукових установ, 1 декан факультету, 8 завідувачів кафедр. Географія ВНЗ і установ, у яких працюють члени відділення, охоплює Київ, Харків, Маріуполь, Рівне, Дрогобич, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці. Академіки відділення працюють в актуальних галузях соціології і правознавства, є засновниками широковідомих наукових шкіл, очолюють провідні вітчизняні та міжнародні фахові видання, чи входять до їх редколегій. М.П.Недюха стисло схарактеризував науковий доробок кожного з членів відділення упродовж останніх років, а наприкінці сформулював пропозиції відділення щодо активізації досліджень у галузі соціології та права, підвищення ролі освіти і науки в житті українського суспільства.

Визначено, що на наступному засіданні Президії про свою роботу звітуватимуть наукові відділення хімії та філології, мистецтвознавства і масових комунікацій.

Президія розглянула хід підготовки до відзначення 25-річчя Академії, яке відзначатиметься 27 листопада 2017 року. Академікам-секретарям доручено активізувати роботу з підготовки нового довідника академії, яких включатиме біографічні довідки про всіх академіків. Науковим відділенням також доручено внести пропозиції щодо відзначення учених Академії державними нагородами та академічними відзнаками, та щодо переліку вакансій при оголошенні виборів дійсних членів Академії.

Радником Президії Академії з питань інформатизації затверджено кандидата фізико-математичних наук, доцента факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка В.М.Волохова.

Окремо Президія звернула увагу академіків-секретарів, усіх дійсних членів Академії на необхідність підвищення дисципліни сплати членських внесків.

Views: 26

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service