Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Нещодавно натрапив на чудовий ресурс для винахідників: http://inventors.about.com/
Багато цікавого щодо того як генерувати ідеї, втілювати їх у життя та заробляти при цьому гроші.
Серед рубрик сайту особливо цікавою є:

Basics - How to Become a Successful Inventor

By Mary Bellis, About.com Guide to Inventors

Learn the relationship between patents and the market value of inventions, the need for counsel, the need for prior art searches and about being skeptical of invention promoters. Learn the many different aspects of invention step by step.

+First Steps
+Finding Great Ideas
+Business Start Up
+Want to Sell Your Invention?
+Making a Prototype
+Keeping an Inventor's Logbook/Journal
+"To Patent" or "Not to Patent" That is the Question

Views: 148

Replies to This Discussion

Легше написати книжку "як заробити стати мільйонером" а ніж стати ним.
Для ілюстрації методики написання винаходів також пропоную мою статтю, де описані 4 українські винаходи (один запатентований, а 3 у виді заявок, що розглядаються) по створенню просторово-комірчатих, сотових конструкцій, а також решіток.
Мрію перекласти цю статтю та другу (в продовження теми цих винаходів) та опублікувати в англомовному журналі.
Прошу поради, де можуть взяти статті по матеріалознавству та металургії.
З повагою, Дорошенко В.
dorosh@inbox.ru
Attachments:
Дуже цікава стаття, можливо навіть якщо її трошки розширити вона могла б іти як огляд,
Є багато пристойних журналів у цій галузі, J. of alloys and compounds, Advanved Materials, Advanced functional Materials, i більш специфічних. подати статтю можна як це водиться у світі через інтернет.
Дякую, пане Юрію, за схвальне слово про мою статтю,
Ви як хімік фахово відчуваєте проблему.
Пропоную також продовження до цієї статті, що можна об'єднати в один огляд досягнень українських науковців в створенні сотових конструкцій (прикладаю лише рис.1 та рис.8).
Тема статті настільки свіжа, що я ще не зміг не тільки відкрити наукову тему (з фінансуванням цих досліджень та виготовити дослідні зразки для випробувань), а лише подав та отримав номера заявок на винаходи до Укрпатенту, винаходи ще будуть розглядатись 2-3 роки.
Я, як і багато укр винахідників-металургів, маю той недолік, що не можу вільно писати англійською, але з радістю публікував би свої роботи у співавторстві з тими, хто мені би їх переклав і помістив у науковий, чи науково-технічний.
Особливо мрію зустріти колегу, якому мої ідеї, винаходи та інтерпритації статей допомогли б у кар'єрному рості.
Одного я страшенно боюсь, що пропадуть ці статті, не дійдуть до світової копилки, а (майже як завжди) будуть пізніше "віднайдені" без згадки про укр вчених.
Тому я, пробачне, їх готовий розміщати всяк і всюди, от тільки з укр матеріалознавчих журналів їх після річного рецензування (лежання) завертають, бо не вписуються в їх тематику (якщо і написані вони були українською, то, вибачне, мушу перекладати на російську).
Attachments:

Хочу продати свій винахід за кордон. Потенційні покупці є в Німеччині і Японії. Патент України вже в мене. Може хтось стикався з таким?

Ви не надали посилання ваших розробок в БД Укрпатенту, тому оцінити їх міжнародний потенціал не можливо. Обмежимося загальними міркуваннями:
1.  Без патенту по системі РСТ (це приблизно 37000 евро) - великій ризик бути обдуреним і обшуканим. Якщо в Кремнієвій долині є поняття "інтелектуальні бомжи", то що вже казати про відношення до нас - мешканців окраїни ойкумени "Золотого мілліарду". Мабуть як у нас до чукчів - вогненна вода і брязкальця.
2. В ключовій ланці інновацій, просування на ринок, у їх суб'єктів буде власне знання/технології і відповідно стратегія патентування (див. http://theangelinvestor.ru/article/index.php?login=yes&ID=2&... та http://theangelinvestor.ru/article/index.php?login=yes&ID=2&... - "Стратегия патентования должна быть направлена не на регистрацию конкретного устройства или способа, а строиться исходя из необходимости охватить некий диапазон возможных его модификаций, за пределами которого положительный эффект будет практически нулевым."). Бо інакше ви їм не цікаві. Зважаючи на успіх приблизно кожного 10 інноваційного проекту, бізнесу краще пошукати більш надійного варіанту. У бізнесі - нема вашої мотивації, віри і волі, які часом роблять дива. До того ж треба доводити потенціал розробки і є ймовірність розкриєте секрет (фахівцю іноді треба тільки півслова) і знову будете не цікаві.
3. Краще "зміцнити" на регіональному рівні. Приєднуйтеся до Всеукраїнської профспілки винахідників та інноваторів,   Національної мережі трансферу технологій http://nttn.org.ua/ та Національного банку технологій України http://nrt.org.ua/.

Справа в тому, що в нашій країні нема ні фірм виробників обладнання, ні такого виробництва взагалі. Тому на регіональний рівень я не можу орієнтуватися. Про систему PCT я знаю, правда не знав що це вартує таких грошей.

Напевно найкращим варіантом буде пройти стажування там, і при можливості залишитися працювати. 

Посилання в базі даних Укрпатенту. 

http://base.ukrpatent.org/searchINV/search.php?action=viewdetails&a...

1. На жаль ви не є власником патенту:

(72) Рибак Василь Іванович (UA)
(73) УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА (UA)

Тому варіантів розвитку подій може бути багато і всі не на вашу користь: від того, що ви зробите всю справу, а прибуток отримає власник (ваша тільки офіційна законодавчо закріплена його частка роялті) до не законного розпорядження чужим майном (а це вже кримінал).

2. Відповідно У. Чан Ким, Рене Моборн Стратегия голубого океана, тільки сформувавши нову нішу споживання можна швидко "піднятися", в інакше це 20-50 років невтомної праці в бізнесі.

3. Можливо такий розбіг варіантів: від застосування закону Про державно-приватне партнерство, ви за участю ресурсів власника і на договірних засадах створюєте підприємство (зі всією "головною біллю" - бізнес-план і т. ін.) до простої демонстрації винаходу в якості вашого потенціалу і просування кар'єри в ВУЗі).

Всі указані мною в попередньому пості організації можуть захистити ваші права і сприяти їх реалізації. 

Зазначу, що "Права людини — забезпечені законом можливості..." А ось як від "можливостей" перейти до стану "власного задоволення" цей механізм, стосовно інтелектуальної власності, має багато нюансів.

RSS

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service