Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Науки про Землю та геоінформатика

Information

Науки про Землю та геоінформатика

Members: 8
Latest Activity: Aug 15, 2017

Презентація групи

Шановні користувачі ресурсу USW! Я створив цю групу з метою концентрації наших із Вами зусиль з обміну досвідом у галузі наук про Землю та їхнього геоінформаційного супроводу. Приєднуйтесь, користуйтесь, допомагайте один одному. Я добре розумію, що сучасна геоінформатика - всеосяжна наука, і коло її застосувань дуже широке - починаючи від підрахунку запасів родовищ корисних копалин, і закінчуючи логістикою й туристичним бізнесом. Тому запрошую до цієї групи всіх, кому доводиться користуватись геопросторовими даними та методами їхньої обробки.

Discussion Forum

This group does not have any discussions yet.

Comment Wall

Comment

You need to be a member of Науки про Землю та геоінформатика to add comments!

Comment by Виталий on January 19, 2013 at 8:00pm

З першого січня 2013 року в сфері землеустрою України стався великий прорив -в онлайні запрацювала кадастрова карта України. Дивним є те, що спеціалістами Державного земельного агенства України в якості основи використано базу вільних геоданих   OpenStreetMap хоча за роки підготовки до запуску цієї системи проведено поновлення фотознімків території держави які би і мали стати за основу.

Точність інформації про земельні наділи, а саме співпадання з растровим шаром бажає кращого, але початок вже зроблено...

 

Members (8)

 
 
 

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service