Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі


!+2_End_corrected_Plakat.pdf

 

 

                                      

      

Олександр Нагорний

Програма кандидата на виборах до Львівської обласної ради, жовтень 2010 р.

Ось промовистий своїми гаслами, іменами вчених та обласних посадовців, але, на жаль, занедбаний бездіяльністю минулої влади документ «Стратегія розвитку Львівщини до 2015 року», що його було затверджено 13 березня 2007 року рішенням сесії Львівської обласної ради №193. Тут рясно майорять загальні фрази й гучні поняття, як от (цитую): «стратегія розвитку», «тенденції соціально-економічного розвитку», «мета, цілі та стратегічні завдання стратегії розвитку», «моніторинг та оцінка перспектив реалізації стратегії розвитку» і так далі, й тому подібне…                            

Так видається, що на верхівці обласної влади Львівщини досі панували тільки лише «стратеги розвитку» і жодної правдивої людини з цивілізованим, ринковим, прогромадянським мисленням, яка б відверто сказала: «Доволі, досить з нас стратегів і стратегій від учорашнього совкомунізму. Ми вже два десятиліття поспіль є громадянами України, членами територіальної громади Львівщини. Ми хочемо й будемо прагнути не ефемерних стратегій, але реальних соціальних стандартів. Ми прагнемо, аби влада бодай на єдиній проблемі продемонструвала бажання й здатність наблизити краян до європейського рівня життя. Сюди належить достойний ХХІ століття рівень забезпечення сімей, кардинальні зміни у системі навчання й виховання дітей, піклування про неповносправних і людей похилого віку, належне медико-санітарне, культурно-освітнє, комунальне й побутове обслуговування громадян області, достойні цивілізованої людини транспортні та адміністративні послуги.                                                                                      

Зрештою, згідно з оцінками експертів, названа Стратегія розвитку області до 2015 року є, мяко кажучи, нікчемною, оскільки бюджетних коштів Львівщини заледве вистачає для реалізації декількох відсотків від запланованого, а до коштів приватних інвесторів цій владі, як ми усі знаємо, зась.

            Наша ліберальна програма радикально відрізняється від інших декларацій саме тим, що насправді не економіка й не політика керує людьми, а навпаки: люди, громадяни України мають формувати адекватну сучасності, ринкову економіку й людиноцентричну політику у державі й у регіонах. Відтак, постає нагальна необхідність переформатувати мислення дієздатних співгромадян у напрямі оволодіння навичками господарювання у сімї, на рівні громади й у державі по-ринковому, на засадах цивілізованої конкуренції, без чого національний поступ і на загал існування незалежної України як нації і держави будь-яка купка спритників здатна унеможливити.

 

Ліберальна партія України у Львівській області йде до влади не задля того, аби копирсатися у авгієвих стайнях. Нечиста бо ця справа. Наше завдання полягає у тім, щоби кожен громадянин Львівщини відчув себе реальним господарем у місті, райцентрі, у селищі й на селі, а також за місцем свого проживання, діяв відповідно до хазяйського чину, а не як прохач, жебрак чи плебей під черевиком влади. Наш ліберальний чин не налаштовує нас так само й на пошук цапів-відбувайлів з огляду на вчинені минулою владою на протязі останніх років неподобства. Адже сила наша у Вірі: кожному воздасться за діла його…

Львівська область, місто Львів, як, напевне, жодна інша область чи місто в Україні, заслуговують на те, аби обласна й міська влада були тут найперше – духовними лідерами громади, а вже потім – керівниками господарки, яка, до речі, належить по праву усій громаді, а не чиновникам. Честь, моральність і сумління обранців представницької та службовців виконавчої гілок – ось ті моральні домінанти й важелі, які мають та й будуть стимулювати самовіддану працю нової влади на благо городян, мають убезпечити стовідсоткове цільове використання народних коштів.                                                                                                              

Господарський розрахунок у освітніх, медико-соціальних та інших бюджетних закладах за умови надання послуг для платоспроможних громадян стане радше правилом, аніж винятком. Ми запровадимо елементи страхового медико-санітарного забезпечення для зацікавлених категорій міщан.                                                                            

Кожен галичанин відбудеться не як пасажир чи пішохід, але як повноправний господар у рідному краї. Обласна влада усіх рівнів і рангів, комунальні служби й підприємства-монополісти будуть нести реальну відповідальність за якість, повноту й актуальність послуг, що надаються. В усіх ланках господарки територіальної громади запрацює система госпрозрахунку, усілякої підтримки творчої ініціативи й підприємливості працівників, пенсіонерів, студентів і навіть школярів. Адже на дворі ринок, тож хазяйське бачення навколишнього світу, у першу чергу у рідному місті, має бути притаманним кожному з нас і усім разом. Заробляти гроші чесно, легітимно й відкрито стане вигідно кожному чесному галичанину, і в бюджетній сфері так само. Трудові колективи, професійні спілки на комунальних підприємствах і на підприємствах-монополістах міста Лева отримають мандат довіри від Львівської обласної ради та від міського голови.                                                    

Гуртом і разом ми обєднаємо увесь науково-технічний потенціал Львівщини задля вирішення нагальних проблем міста на новітньому техніко-технологічному рівні аж до упровадження біо- й нанотехнологій. Відродимо міць і славу Галичини як національного осердя модерного приладобудування, телекомунікаційних, інформаційних систем, програмного забезпечення, утилізації відходів, застосування альтернативних видів палива й джерел автономного енергозабезпечення міста і його інфраструктури. Вперше на Львівщині та й в Україні ми започаткуємо Всеукраїнський Форум ректорів вищих навчальних закладів республіки «Духовність, освіта, наука і технології – для спільного блага громадян України». Історична й культурна спадщина Львова, як столиці Галицького краю, а також віковічні надбання Львівщини врешті-решт отримають системну оцінку у формі кадастру й відповідних сертифікатів національного й міжнародного рівнів, включно ЮНЕСКО.                                                                                                                                           

Обєднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у царині прав і обовязків набудуть статус підрозділів обласної та міської влади. Усілякі суспільно корисні ініціативи ОСББ будуть підтримуватися Ліберальною партією України, обласною владою та особисто Львівським міським головою й відповідними департаментами. Першочерговим завданням обласної ради буде забезпечення усіх мешканців Львівської області достойними європейського рівня житловими умовами відповідно до конкретних цільових програм. За сумлінну службу у царині охорони громадського порядку, майна, спокою і здоровя міщан і сільських мешканців достойні правоохоронці та службовці МНС отримають житло із фонду міських голів та обласної ради. Належною турботою з боку обласної влади на місцях будуть оточені наші мужні боронителі – військовослужбовці Збройних Сил України та члени їхніх сімей.                                                                                                                                              

Особливу увагу влада області й міст Львівщини приділятиме фізкультурно-оздоровчим закладам і майданчикам комунальної власності, упорядкуванню прибудинкових територій, тротуарів та міжквартальних доріг. Ми створимо модерні осередки дозвілля й занять за інтересами для пенсіонерів, інвалідів, інших категорій співгромадян, які мають специфічні потреби. Ми усіляко будемо заохочувати й підтримувати суспільно корисні корпоративні ініціативи у цих аспектах життя громадян області.                                                                                                                                    

На якісно нових засадах, принципах та ідеології запрацюють лісопаркові зони міст і приміських територій, сільськогосподарські угіддя, агропромислові комплекси, кооперативні обєднання громадян, які виробляють сільськогосподарську продукцію, курортні й рекреаційні осередки в Карпатах та в районах області. Спільними зусиллями обласної, міських і районних влад, підприємництва Львівщини для звичайних громадян області відчинять свої двері сучасні осередки й комплекси оздоровлення, дозвілля й розумного природокористування. Самочинному будівництву буде покладено край з огляду на той факт, що генеральний план розвитку області й міста Лева на найближчі 25 років буде затверджено після узгодження з усіма виразниками інтересів нашої громади у частині, що їх стосується.                                                                                                                   

Шановні співгромадяни, мешканці Львівської області, міста Львова! Хіба Вам не набридло голосувати за пустунів, які нашим спільним коштом набивають власні кишені й годують народ обіцянками, що вони ніколи не втілюються в життя? Такі, з дозволу сказати, «пустощі» минулої влади довели Львівщину і країну в цілому до катастрофічного стану національного товарного виробництва, а відтак мінімізували доходи, й споживання абсолютної більшості громадян України. Тим самим, цілком очевидно, що тотального спустошення зазнає хазяйська, ринкова сутність українства, яке у минулих століттях було розпочато цісарським і царським режимами та завершено комуністичним «очумілим» геноцидом.                                                    

Ми свідомі того факту, що брати на себе усю повноту відповідальності за вирішення багатьох проблем області є нереально. Ось чому твердо обіцяємо нашим виборцям – платникам податків, зборів і внесків, що ключовим пріоритетом у депутатській діяльності ми обираємо піклування про підприємців Львівщини, які працюють за спрощеною системою оподаткування. З цією метою відкриємо у кожному місті і райцентрі громадсько-політичний прихисток для підприємців – приймальні і разом вчинятимемо дії щодо подолання корупції й протизаконних дій на усіх рівнях влади. Поодинці ми є заслабкі, аби створити дієву захисну оболонку для малого бізнесу. Проте гуртом ми здатні подолати будь-які бюрократичні перешкоди й неправомірні посягання на нашу і Вашу свободу.                                                   

Кардинальне протиріччя в сучасній Україні і зокрема на Львівщині полягає у непримиримості між не сповна легітимно багатими й доведеними до межі у проміжку терпіння й відчаю бідними співгромадянами. Ми не маємо історичного права вже удесяте помилитися. Ми є не такі багаті, аби дозволити собі вчергове голосувати за отой політичний секонд-хенд… Тож обираймо кандидатів у депутати та голів місцевих рад з числа представників середнього класу. Відтак, стабільність і поступальний розвиток нашої держави й Львівщини буде гарантовано.                                                                                                                   

Львівська область і взагалі наша миролюбива Галицька громада стануть наочним прикладом духовної єдності громадян України на засадах міжнаціонального порозуміння, ділової співпраці, культурно-побутового розмаїття, взаємоповаги й патріотизму. 

Ліберальна партія України – єдина правдива ідеологічна сила ринкового типу. НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІБЕРАЛІЗМ – ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!   Закликаю виборців рідного Сихівського, Франківського й Галицького районів міста Лева вчинити єдино вірний ЛІБЕРАЛЬНИЙ вибір. Зі вдячністю, Олександр Нагорний.    Слава громадянам України!

                    

Звернення до співгромадян

ШАНОВНІ СПІВГРОМАДЯНИ МІСТА ЛЬВОВА І ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Я, Олександр Нагорний, кандидат №1 у списку Ліберальної партії України з виборів Львівської обласної ради, цим уповноважений проголосити наступне.

Наша ринкова, цивілізаційна правда є одна для усіх мешканців області, а саме: Людина, Громадянин України є осердям ліберальної філософії, ідеології, доктринології, політики, стратегії, тактики і практики. І це не є фарисейство, не порожні слова чи гасла, яких ми по самі вуха наслухалися упродовж 20 років антиринкового, антихазяйського панування так званих ура-патріотів тут, у Галичині. Повторюю: жоден з тих, які винесено на знамена, не мав ані найменшого морального права вчити наш народ мудрості переходу від соціалізму до ринку, а глупству з ліквідації національної радіоелектронної та машинобудівної промисловості й поготів!

Ми не соромимося тут критикувати бездарність і ринкове невігластво, що граничать зі злочинною змовою проти української нації. Бо маємо ПРАВО, бо два десятиліття поспіль платили і сплачуємо до місцевого бюджету податки, внески і збори тощо. Тож маємо на меті перебрати до раціональних сил владу на місцях і скерувати усі сили й уміння задля кожного з Вас, задля блага Ваших сімей.

Наведу щойно один рядок з Програми Ліберальної партії для Львівщини. Це стосується стандартів нашого з Вами повсякденного життя.

В Україні відсутні правдиві стандарти на продукти харчування, окрім, певно, горілки й цигарок. Чому? Тому, що їхня, галаслива, антинародна стратегія полягає у стандартному поступовому отруєнні покинутого напризволяще безправного населення. Відсутність стандартів на мясо-молочні та інші продукти щоденного вжитку так само означає, що за наш жебрацький кошт нам щоденно подають до столу не здорові харчі, а бозна що, яке, мабуть, так само системно труїть націю. Кожен з нас, корім виокремлених, сумирно споживає неконтрольовані продукти, не відаючи достеменно, коли і яким чином хімікати й мутагени остаточно дебілізують "і мертвих, і живих, і нерожденних"  громадян України... Можливо, недоважування й недоливання у цій ситуації нам усім на користь…

Злодійська відсутність стандартів на більшість лікувальних препаратів означає, що замість належної діючої субстанції нам підсовують вартісну упаковку, яка приховує у кращому випадку крохмал, а у гіршому – крейду чи ще якусь трутку.

Заходимо до занедбаного, антисанітарного совкомуністичного, переповненого міського транспорту, де зроду-віку ніхто дезінфекції чи бодай мильної обробки салонів і поручнів не провадив. Така антинародна бездіяльність значить, що нас як націю нищать у тисняві, інфікують, провокують на сварки й розбрат. Зате усі стовпи й деякі балкони, що як мовиться, заїлися, жирують тими ж таки безтолковими брендами і фейсами…

Який вихід? РАДИКАЛЬНИЙ: НАЦІЮ СЛІД РЯТУВАТИ НЕ ГОРЛОПАНСТВОМ З ВІДГОДОВАНИХ СИТИХ ВУСТ! Маємо історичний шанс змінити існуючу владу тут і зараз. Запровадити жорстоку відповідальність адміністрацій усіх рівнів і рангів за відсутність національних стандартів і за відсутність належного контролю якості продовольчих товарів та послуг, що надаються зареєстрованими на території нашої громади юридичними й фізичними особами. Але у першу чергу «витиснути» європейську якість обслуговування з цієї армії працівників та службовців державних і муніципальних адміністрацій, які винищили національне товарне виробництво.

Ми, ліберали, – компетентні, небайдужі й сильні свободою ОСОБИСТОСТІ, власної і кожного співгромадянина, якого ми поважаємо й любимо. Ми здатні переформатувати мислення й ментальність нашого народу у бік цивілізованого ринку й конкурентоздатності, де усі й кожен зокрема відбудуться як господарі вдома й у державі на засадах цивілізованого місцевого самоврядування і європейського способу життя.

Слава громадянам України!

 


Views: 107

Attachments:

Reply to This

Replies to This Discussion

Для ілюстрації додаю:
Attachments:
Їхня невід'ємна сутність:
Attachments:
Нам треба знати:
Attachments:
Доки нас мордуватимуть?
Attachments:
І все ж є прекрасне в УКРАЇНІ:
Attachments:
Мусимо братися до копіткої праці над зміною ментальності людей у напрямі ринку, у напрямі конкурентоспроможності кожної юридичної і фізичної особи в Україні.
Attachments:

RSS

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service