Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Від червня працювали над перемовинами по отриманню асоційованого членства в Горизонт-2020. Сьогодні перемовини успішно завершено.

Від липня готували Стратегію реформування вищої освіти. Сьогодні презентували.

Люблю відчуття завершеності.

p.s. по Горизонту тепер готуємо підписання Угоди. 95% знижки і відтермінування платежу до 2016 року погоджено!

Views: 707

Reply to This

Replies to This Discussion

Хороша новина. Це необхідний крок, який потрібно було зробити. Далі повинні слідувати цілий каскад наступних кроків без яких навіть асоційоване членство України у Горизонті-2020 не зможе допомогти нашій науковій галузі. Чи є вже напрацьована програма таких наступних кроків?

А цю стратегію реформування можна десь побачити? Дуже цікаво))))

Ось стратегія реформування про яку йшла мова

Attachments:

Thanks))))

З вибаченнями, користуючись нагодою, але я про конкурси внутрішні. Міністерські. Подали. Люблю відчуття завершеності також. Виграли. З ДУЖЕ добрим балом. Обнадіялися.

А потім ознайомилися з Додатком до наказу МОН України від 09.02.15р. 

І що ми там побачили?  "заокруглений конкурсний коефіцієнт" = 1. Як у багатьох. АЛЕ! Якщо перерахувати цю ОФІЦІЙНУ таблицю, то між тим, що є і тим, що мало бути, то з ариХметикою зле... Або у когось дуже добре. Хтось вручну дуже непогано пройшовся. Але це ще не все. ХОЧУ знати, в який спосіб отрималися коефіцієнти 1.2 (Бог з ними, хоча є питання), чи, приміром 5, 6, 10.  Ознайомившись з науковим рейтингом працівників установ - тих, що з шаленими коефіцієнтами (публікації) - мною зроблено висновок: «Щось соус згірк у данськім Королівстві...»  

І при спілкуванні завтра з колегами зі "Старої Європи" що я маю відповісти на питання про нові громадянські завоювання нації?

З повагою

Борис Бережанский

RSS

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service