Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

Випадково дізнався, що більше не буде проводитися оновлення рейтингів науковців та наукових установ на основі бази даних Scopus, які проводилися бібліотекою Вернадського http://www.nbuv.gov.ua/rating/ratings_sci/index.html

Денис Соловяненко, який виконував цю роботу більш не співробітник бібліотеки Вернадського і не може вести цей проект.

Можливо, будуть інші рейтинги. В усякому випадку, тепер у бібліотеці є цілий відділ бібліомтрії та наукометрії, який буде займатися політично правильними та методологічно коректними дослідженнями у тих базах даних, які для цього найкраще підходять.

На мою думку цей проект був і цікавим і корисним.

Views: 308

Reply to This

Replies to This Discussion

це  було би катастрофою

Проект справді був дуже корисний, сподіваюся що вони не будуть дуже заангажовані. 

Проект  закрили саме  тому   що він реально демонстрував що в  українських вузах і  академічних установах наука ледве  животіє, за  світовими мірками, а  гуманітарна  наука у нас абсолютно відсутня! Є сотні і тисячі докторів наук, академіків які з точки зору світової науки є абсолютними нулями і лише паразитують на науці. Факт закриття проекту  є захисною реакцією  псевдонаукової системи на спроби пролити світло на її паразитичну форму існування. Замість цього буде запропоноване щось зовсім інше,  доморощене і яке буде задовільняти чиновників в києві і на місцях.

Думаю що наша  мережа повинна відреагувати.

RSS

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service