Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

У минулому році почав навчання у аспірантурі. Пишу роботу на кафедрі маркетингу, тема "Розробка концепції створення особитого бренду". Як можна перевірити роботу на дисертабельність?

І ще, в моєму ВНЗ немає комісії по прийому роботи, яку я напишу через 3 роки. Як знайти потрібну комісію у іншому ВНЗ?

Дякую за відповіді.

Views: 215

Reply to This

Replies to This Discussion

Як перевірити - це завдання наукового керівника і вчених рад які затверджують тематику.

До того орієнтовні критерії такі

1. Відповідність паспорту спеціальності,

2. Участь у конференціях (реальна) - чи цікава іншим ваша тематика, чи має вона практичне застосування, чи є такого типу доповіді з іншихз ВНЗ

3. Моніторинг закордонних НАУКОВИХ журналів - чи приймають вони статті на цю тематику, чи присвячені їй. 

Спасибі, Юрій. З керівником мені не дуже пощастило, він кандидат технічних наук, до моєї спеціальності мало відношення має і я йому не дуже й потрібен. На конференціях тема добре йде, вже на двох її окремі аспекти висвітлював, паспорту спеціальності відповідає, у наукових журналах перевірю.

А щодо другого питання, Ви не знаєте, де знайти відповідну комісію по здачі дисертацій з маркетингу, це напрям "Економіка і управління підприємством"? Бо три роки пролетять швидко, а в моєму університеті є лише спеціалізовані ради з прийому дисертацій  з електромеханіки, машинобудування, електротехніки та екології. Може, якщо знайду університет зі спец. радою, зможу консультуватися з компетентними у моєму питанні вченими там, бо у нас на кафедрі таких немає.

дивіться на сайті МОН мережу спецрад

Знайшов. Дякую

Готую автореферат (кандидатська).  Скільки має бути рядків на сторінці формату А4 в авторефераті?

скільки вийде формату А4 14 шрифтом 1,5 інтервалом - так і буде в авторефераті.

RSS

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2017   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service