Ukrainian Scientists Worldwide

Українські науковці у світі

МОН оголосило Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок на 2016 рік

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1084 «Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та виконання науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету», Положення про проведення конкурсного відбору Міністерством освіти і науки України наукових проектів, які виконуються підвідомчими вищими навчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації та науковими установами Міністерства за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2006 № 423, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 10.11.2006 за № 1196/13070, та з метою підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок

Провести щорічний конкурсний відбір наукових проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок (далі – Конкурс) за участю вищих навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства, виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 2201040, 2201290.

Наказ

ФОРМИ

Views: 1247

Reply to This

Replies to This Discussion

НАРЕШТІ.

9. ДОРОБОК ТА ДОСВІД АВТОРІВ ЗА ТЕМАТИКОЮ ПРОЕКТУ: h-індекс керівника проекту у SCOPUS; сумарний h-фактор у SCOPUS 5-ти виконавців (крім керівника проекту), ... .

P.S. Якщо аналогічний критерій вводити для формування експертних комісій, спеціалізованих учених рад, наукових керівників і консультантів дисертаційних робіт, опонентів тощо, тоді можна очікувати реального реформування у ВИЩІЙ ШКОЛІ.

  

Да, ладно Вам.

Индексы и факторы в Скопусе - это не показатель опыта научного работника.

Так что не надо идеализировать реформу высшей школы. Нужно реформировать сознание людей, в т.ч. студентов. А то везде развешаны плакатики "Мы за борьбу с коррупцией в вузах", "Мы не хотим платить за экзамены..." и т.п. Только вопрос в том, что они учиться не хотят. Они хотят получить диплом, не кладывая в него никакого труда.

С этого реформы начинать нужно.

 

А Индексы... Знаете, когда человек работает полжизни на оборонку, его в Скопусе никогда не покажут!

Вы ничего не сказали - реформировать сознание людей - это нулевая информация.

Судя по индексу цитирования - у нас вся академия наук работала на оборонку, кроме 5-6 человек.

парадоксально, але це не далеке від правди. особливо враховуючи їх вік.

МОжна погодитися з такою думкою. Нині створюються "нові" штучно-незалежні ВАКі зі старими обличчями пенсіонерів-науковців з індексами 0 :)) Про яке реформування МОНУ ідеться :))? 

Знову буде поділ бюджетних коштів між конкретними членами експертних рад МОНУ, тобто "міжсобойчик", а всі інші будуть лише створювати натовп і штучний конкурс. Так було минулого року, так буде знову. Уявить собі, що науковий проект команди з керівником з h-індексом 8 не може пройти, в той час, коли особливо наближені :)) стають переможцями :((...реалії... Про яке реформування і штучні конкурси ідеться :)?    

А в какой области h-індекс 8 для руководителя группы считается зашибись каким большим?

тут справа а порівнянні, для молодих вчених навіть 7 це вже показник непоганий. Враховуючи, що багато академіків мають гірші показники.

во всех областях это не просто очень хороший показатель (для сотрудников ВУЗов Украины), а даже отличный показатель, если руководитель группы молод или далеко не пенсионер

щось я не можу зрозуміти, подаються тільки установи з Додаток 6 до наказу Міністерства освіти i науки України _15.06.__ 2015 № __630_____ чи будь які?

Только из приложения, увы

RSS

Оголошення

Наші партнери:

Увага! у зв'язку з технічними роботами посилання з цього розділу перенесено на сторінку Партнери

© 2018   Created by Khalavka Yuriy (Халавка Юрій).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service